wife lovers

Menu
yourporn videos all chaps love sex with busty doxies.

Czym się zajmujemy

Zajmujemy się tworzeniem narzędzi w VisualBasic – makr do przetwarzania danych i integracji systemów, między innymi konwertery do Sage Symfonia, spersonalizowane pod klienta narzędzia do synchronizacji danych między systemami magazynowymi oraz sklepami internetowymi. Dzięki naszym rozwiązaniom, twój sklep internetowy będzie się zachowywać dokładnie tak jak tego oczekujesz.

Oferta kompleksowej opieki informatycznej polegającej na serwisowaniu – administracji: serwerami, siecią i innymi systemami IT, jak i również doraźnej pomocy dla pracowników, tak zwany helpdesk: osobisty, zdalny, telefoniczny lub mailowy.

Instalacja i administracja serwerami opartymi o systemy z rodziny Windows Serwer oraz linux. Systemy, DHCP, DNS, ActiveDirectory, PROXY, VPN, serwery plików

Nie masz zgody zarządu firmy na kolejny etat w dziale IT, a twoi ludzie nie nadążają z robotą? Udostępnimy wsparcie w postaci pracownika na dogodnych warunkach w formie outsourcingu na fakturę VAT.

Instalacja i serwisowanie systemów rejestracji czasu pracy pracowników oraz kontroli dostępu. Integracja z programami kadrowo-płacowymi.

Instalacja sieci WiFi z wieloma punktami dostępu, automatyczne przełączanie klienta do najsilniejszego AP. Mosty radiowe, łączenie w sieć LAN odległych lokalizacji nawet do 1km.

Programowanie skanerów kodów do pracy z konkretnymi programami magazynowymi. Programowanie inwentaryzatorów do operacji inwentaryzacji oraz przyjęcia towaru/wydania towaru z magazynu.

Sharepoint to uniwersalne webowe środowisko wspomagające pracę zespołu nad wspólnymi dokumentami oraz wymianę danych. Idealne rozwiązanie na firmowy wewnętrzny intranet.

Twoje skrzynki pocztowe zalewa niechciana poczta, tak zwany SPAM? Masz problem z dostarczaniem twoich emaili do klientów? Oferujemy skuteczne rozwiązanie.